18 Kasım 2013

Turkcell Hattıma Online TL Yükledim Gelmedi!

16.11.2013 saat: 22:01 de Turkcell TL yükleme hattından 2 defa 20 TL yükleme yaptım ve bana ulaşmadı. 1 yıldır bu hizmetten faydalandım ve bir sorun yaşamadım.

Muharrem 370 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 21.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartı ile tl yükleme işlemleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön