10 Mayıs 2016

Turkcell Hattıma Kısıtlama Koymuş!

Daha önceden bayinin yaptığı usulsüz hat hat taşıma işleminden dolayı Turkcell hat taşımada kısıtlama koymuştur. Müşteri hizmetlerine 2 aydan beri geçemediğimi söylememe rağmen sürekli Turkcell bayisine gidin denilmektedir. Bana bu çözümü sunan arkadaşlar tık diye hat taşımayı neden yaptınız dediğimde cevap verememektedir. Bireysel evrak denen adrese dilekçe atmama rağmen halen aynı sorun devam etmektedir. Artık Turkcell'e geçmeyi hiçbir zaman düşünmeyeceğim. Daha önceden de sarı kutu puanımla aldığım hediyemi yollamadılar. Olumsuzluk diz boyu. İnsanları yanıltmak şahane. Gerçeklere gelindiğinde sürekli bahane.

Hüseyin 700 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin20 Mayıs 2016

    Herhangi bir çözüm üretilmeyip aynı şekilde problem devam etmektedir. Bende artık Turkcell kullanmayı kesinlikle düşünmediğim gibi çevremdeki insanlarla bu olumsuzluğu paylaşacağım

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön