04 Eylül 2013

Turkcell Hattıma Alakasız Mesajlar Geliyor!

Başkent Grup isimli bir yerden adıma gelen acayip bir mesaj: Bu Mesaj Alan 50 bin kişiye aylık cinsel set . . . diye devam ediyor. Verilen numara ise 03129111010-20. Aradığınızda ise Başkent Medical hastanesi çıkıyor karşınıza ve doğru düzgün bir kişi ile konuşamıyorsunuz.

En son aradığım adının M. olduğunu söyleyen kişi telefon numaramı operatörümden aldığını ve daha önce diğer operatörlerde de çalıştığını ve operatör şirketlerinin telefon numaralarını para karşılığında satabildiğini söyledi?

Bu yönde daha öncede bazı duyumlar almıştır, söz konusu hastane ile hiçbir ilişkim yoktur ve buranın tahminimce outsource olarak çalıştırdığı çağrı merkezi Turkcell hakkında ciddi bir ithamda bulunuyor.

İlknur 877 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön