18 Ocak 2016

Turkcell Hattım Usulsüzce Kapatıldı...

Yıllardır kullandığım hattımı 22 Aralık 2015 tarihinde en ufak bir uyarı bile vermeden Turkcell usulsüz ve kanunsuz bir şekilde kapatmıştır. Defalarca telefon açıp (bu arada bu aramaları da ben ödüyorum tabii ki) buna bir son vermelerini talep ettiğim halde bir sonuç alamadım. En son geçen hafta birine ulaşabildim ve bilgilendirmeyle ilgili bir tür yanlışlık yaptıklarını anladım! Güya hattım tekrar açılacakmış, Turkcell değerli yöneticilerinin "onayı" bekleniyormuş: yani 26 gündür hattım kapalı: her yerde bankalarda, iş başvurusu yaptığım şirketlerde, eski arkadaşlarımda, sigorta şirketlerinde Vs. Tüm online işlemlerimde Vs. Vs bu hattım var ve 26 gündür usulsüz bir şekilde kapalı!

Ayşe 68 Okunma

Cevaplar

 • Ayşe 21 Ocak 2016

  Beni bugün yani 21 Ocak 2016 tarihinde aramadınız! Bu doğru değil, aramadığınız halde aradık diye yazmak da neyin nesi? ? kapattığınız numaradan mı arıyorsunuz ne yapıyorsunuz? daha ne kadar ve ne derece saçmalayacaksınız?

 • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2016

  Müşterimizi 21.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ayşe 18 Ocak 2016

  Bu herhalde "otomatik" bir cevap! 532 no.yu defalarca aradım. Okuyanda gerçek zannedecek. Her türlü konuda yardımcı olacaklarmış, bana verdiğiniz mağduriyeti gideremezsiniz ama burası Türkiye, kim takar mağduru...

 • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön