03 Kasım 2016

Turkcell Hattım Taşınmadı Hala!

Sizden 2,5 ay önce iş yerimin telefon hattı ile beraber internet hizmeti almak için talep oluşturdum, 1 aylık gecikme sürecinden sonra modem geldi ama iş yeri telefonum 2,5 aydır Telekom'dan Superonline'a taşınamıyor. Defalarca aramama rağmen sonuç gerçekleşmedi. Telekom yetkilileri hattımın taşınmasında bir sıkıntı olmadığını hata ve ihmalin sizden kaynaklandığını beyan etti buna rağmen ne zaman sizden yetkili bir arkadaşı arasam hep aynı cümleleri dinliyoruz, hizmet kaliteniz Turkcell'e yakışmayacak kadar kötü ve hala hattım taşınmadı, sonucunda ne olacağı hakkında bir bilgi verilmiyor. Sizi 48 saat içinde en geç arayacağız dedikleri halde aranmıyoruz ve hiçbir işlemin yapılmadığını oyalayıcı cümlelerle anlatıyorsunuz birkaç kez yazmış olmama rağmen yine bir sonuç alamadığımı üzülerek bildiririm hizmet kalitenizin tekrar kaliteli bir seviyeye çıkmasını dilerim.

Ata 2.475 Okunma

Cevaplar

  • Superonline Temsilcisi13 Ocak 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.01.2017 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Superonline Temsilcisi03 Kasım 2016

    Konu ile ilgili gerekli tüm incelemeler yapılacak ve müşterimize telefonla bilgi verilecektir. Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0532 532 00 00 numaradan arayarak veya [email protected] adresine e-posta göndererek müşteri hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, TURKCELL SUPERONLINE

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön