02 Nisan 2013

Turkcell Hattım Problemli!

Arama esnalarında numara çevirdikten sonra yaklaşık 40 50 saniye bekliyorum. Karşı tarafın hattının çalma sesini duymak için. Yani çok geç bağlanıyor ve çoğu zaman bağlanmıyor tekrar tekrar arıyorum. Bazende arama esnasında hat kopması yaşıyorum. Acil çözüm bulunursa sevinirim.

Atalay 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimiz ile 05.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize arama problemi hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön