Turkcell Hattım Konuşurken Sürekli Kesiliyor!

Harun Ö. |

15 yıldır Turkcell kulllanıcısıyım. Her ay 150- 160 tl fatura ödüyorum. Evimin bulunduğu bölgemde uzun süredir genel anlamda görüşme sıkıntısı yaşamaktayım, görüşmelerim sürekli kesintiye uğruyor ve internet erişimi de zar zor sağlanıyor. Çevremdekilere sorduğumda aynı şikayetlerin olduğunu gördüm.

532'yi arayarak durumu bildirdim bölgesel sorun olduğunu bana verici montajı için yer bulmamamı ilettiler. Birincisi böyle bir şansım yok, ikincisi bu benim sorunum değil, bölgemede iletişimin sağlanması sizin göreviniz. Konu hakkında acilen gereğinin yapılmasını rica ediyorum. 532 sorunuma çözüm bulamıyor, defalarca aradım, böyle devam ederse Turkcell'e veda edeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Harun Ö.
  22 Kasım
  19:38

  sorunum halen devam etmektedir

 • Harun Ö.
  20 Kasım
  22:39

  verdiğiniz cevap yetersiz ve sorunum halen devam etmektedir

 • 20 Kasım
  08:54

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.11.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.
  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş