Turkcell Hattım Kapatıldı ve Açmıyorlar!

Muhammed D. |

Yaklaşık 1 ay önce hat taşıma ile Turkcell operatörüne geçtim (İşlem yaptığım Ankara Bilkent TİM tarafından yapılan hata nedeniyle yaklaşık 15 günde geçebildim). Daha sonra belge eksikliği nedeniyle hattın kapanacağına dair bana Turkcell'den mesaj geldi. Derhal Ankara Bilkent TİM telefonla arayarak bilgi verdim. Bana verilen cevap o uyarıyı dikkate almayın biz zaten hallettik oldu. Fakat hattım 5 gün önce kapatıldı ve Ankara Bilkent TİM'e giderek eksik belgeyi verdim. Yarın açılacak denilen hattım 5 gün geçmesine rağmen açılmadı. Dün tekrar aradım hemen açıyoruz hattınızı dedikleri halde bugün hiçbir işlem yapılmadı. Tam 5 gündür hattım kapalı ve tüm işlerim yarım kaldı. Turkcell bu uygulamalar ile 1 aydır bu tip sorunlarla uğraşıyorum ve halen hattım kapalı yazıklar olsun. Başta Ankara Bilkent TİM sorumsuz ekibine ve Turkcell'e yazıklar olsun!

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  14:54

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Muhammed D.
  12 Ekim
  09:56

  "Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. "

  Pardon ama kapalı olan hat bu numarayı nasıl aranacak? Sadece cevap vermek için mesaj yazmayın

 • 12 Ekim
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.