Turkcell Hattım İptal Edildi!

Fatma Ö. |

Türkcell 3G faturasız Vınn hattı kullanıyorum. Faturasız da zaman sınırlaması yok istediğinizde kontör yükleyip kullanıyorsunuz nihayetinde uzun zaman da bu şekilde kullandım. Bazen 6-7 ay ara verdim tekrar kullandım. Fakat en son 1 ay 10 gün önce kullandığım Vınn hattıma tekrar internet yüklediğimde işlem yapamadım.

Müşteri hizmetlerini aradım hattınız iptal olmuş dediler. Bana bilgi verilmedi, mesaj gönderilmedi zaten 1 ayda hattın iptal edilmesinin bir mantığı da yok çünkü daha önce 6-7 ay ara verdiğim zamanlar oldu. Ama hattım iptal olmuyordu. Turkcell'in bu keyfi hat iptali hattım varmış gibi hareket etmeme ve mağdur olmama yol açmıştır şikayetçiyim.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatma Ö.
  03 Temmuz
  10:52

  Ben en başta müşteri hizmetlerinize sorunumu söyledim tamamen haksızlığa uğradığım çok aşikarken yapacak bir şeyimiz yok şikayet edin denildi. Haksızca kapatılmış vınn hattımın kullanılma açılmasını istiyorum bu konu düzeltilene kadar her yere başvuracağımı bildirmek isterim. saygılarımla..

 • 02 Temmuz
  09:15

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.