Turkcell Hattım Habersiz ve Gerekçesiz Kapatıldı!

Kenan Hüzmeli (. |

Turkcell'den 15.04.2015 tarihinde Samandağ KVK ve Turkcell bayisi Tercan İletişim'den aldığım 53228982** numaralı GSM hattı 1 ay kullandıktan sonra kapanmıştır. Müşteri hizmetlerini aradım. eksik evrak dedikleri bütün evrakları defalarca göndermemize rağmen hat iptal edildi ve iptal edilen hat adına hala fatura düzenlenmektedir.

Etiketler :

Abonelik İptal Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kenan Hüzmeli (.
  02 Temmuz
  14:42

  5322898240 numaralı hat sorunum için Turkcell iki kere aradık ulaşamadık diyor ama, daha önce turkcell e geçme teklifi vermek için defalarca 5352285668 numaralı hattimdan ulaşılmıştır. .saygilar.

 • 30 Haziran
  09:54

  Müşterimizi 30.06.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 29 Haziran
  09:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.