17 Eylül 2014

Turkcell Hattım Görüşmelere Kapatıldı!

08.09.2014 tarihinden beri telefonum aramalara eksik evrak ile kapatılmıştır. Bugün 9. gün olmasına rağmen evrakları 3 farklı TİM ve bayiiye beyan ettim yetmedi. 2 kere müşteri temsilcilerine mail attım hala telefonumu açmıyorlar. İşini bilmeyen elemanlarınız mı sorumsuz yöneticiler mi ne diyeceği mi bilmiyorum ama mağdur olan benim olduğum bir gerçek. Bir daha Turkcell'mi Allah korusun.

Onur 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2014

    Müşterimizi 24.09.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön