Turkcell Hattım Görüşmelere Kapatıldı!

İlknur Ş. |

Bu sabah hattımın borç nedeniyle kapatıldığını gördüm. Tam bir yıl geri dönerek otomatik ödeme tablomu kontrol ettim. Ödenmemiş hiç bir faturaya rastlamadım. Eşimin telefonu ile 532'yi aradım,otomatik cevaptan başka,müşteri hizmetlerinden birine ulaşamadım.

Eşim telefonum ve nüfusumla birlikte Turkcell'e gitti. Orada ekrandan kontrol ettiklerinde yine borç çıkmıyor ama telefonumun açılması için biz buradan bir şey yapamayız tekrar 532'yi arayın diyorlar.

Eşim eve gelince arıyoruz. 532'de yine borç görünmüyor. Şikayetim kayda alınıyor. 24 saat içinde geri dönüş yapacaklarını söylüyorlar. Borç için hemen hattı kapatan firma,borç yok ama hattı hemen açmıyor. Acil durumum olsa ne yapacağım soruyorum!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ocak
  11:22

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.