16 Ocak 2015

Turkcell Hattım Gelen Giden Arama Kapatıldı!

Son ödeme tarihi 08-01-2015 olan Turkcell faturalı hattım hiçbir bilgilendirme yapılmaksızın 15-01-2015 tarihinde tüm gelen ve giden aramalara kapatılmıştır, sadece 1 hafta gecikmeden dolayı beni müşterilerime ve aileme rezil etmiştir.

Bu işlem sonucunda nemi oldu hattımı diğer operatörlere taşıyorum ve Turkcell'i bu davranışı yüzünden kınıyorum. Müşteri hizmetleri bile 40-50 günlük tolerans sağlanması gerekiyor demesine rağmen telefonunuz gelen ve giden aramalara kapatılıyor neymiş sistem otomatik yapıyormuş bu sistem bence müşteri.

Ali 214 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 20.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.12.2014 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ali17 Ocak 2015

    Sorunum Hala Sonuçlanmamıştır Bilginize...

  • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön