05 Mart 2015

Turkcell Hattım Evimde Çekmiyor!

Çekim gücümüz çekim gücümüz diye yüzlerce reklam yapıyorsunuz İstanbul Bahçelievler'de ikamet etmekteyim ve 3. katta oturuyorum evimin hiçbir odasında ne hattınız ne internetiniz çekmiyor. Evin içinde köşe kapmaca oynuyoruz. Bu nasıl bir teknolojidir? Acil bir durum olsa kimse ulaşamayacak o kadar parayı boşunamı ödüyorum size maddi ve manevi olarak mağduriyetimin giderilmesini istiyorum sizden...

Hasan S. 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi09 Mart 2015

    Müşterimizin şebeke problemini inceleyebilmemiz için talebini http://bit.ly/TurkcellHizmet adresinden iletebilir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Müşteri Temsilcisi05 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön