Turkcell Hattım Eksik Evraktan Kapatıldı!

Cihan P. |

Turkcell faturalı hat aldım alırken sadece kimlik aldı hattınız yarım saate açılır dedi başka bir şey yok dedi çıktık 15 gün sonra hatta mesaj eksik evrak var gelin diye gittik üzerinize ait fatura lazım dediler. Üzerime kayıtlı faturada verildi dün sabah itibarı ile eksik evrak var diye hat aramalara kapatıldı şubeye bizlik bir şey yok dediler. Vermiş olduğum elektrik faturasını da bulamadılar. Benim oradan hattı aldığıma dair evrakları da bulamadılar bir de dalga geçer gibi hattı buradan mı aldınız diye soru soruyorlar. Benim tüm bilgilerim var etrafta olan olaylar malum en ufak bir sorunda mahkemeye vereceğim kamera kayıtlarına bakıp görsünler sıkıldım artık iyice!

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Aralık
  10:58

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 09.12.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 10 Aralık
  15:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.