07 Mayıs 2013

Turkcell Hattım Çekmiyor!

Çalıştığım şirkette normalde Turkcell hattım çekiyordu fakat son 20 gündür hiç bir şekilde sinyal almıyor ne arama yapabiliyorum ne aranıyorum ne mesaj gönderebiliyorum telefonumla ilgili hiç bir işlem yapamıyorum.

Bu şikayetimi Turkcell çağrı merkezine bildirdiğim halde dönüş olmadı . çalıştığım şirkette tüm Turkcellliler aynı sıkıntıyı yaşıyor şikayette bulunuyoruz fakat Turkcell dönüp bilgi vermiyor çağrımızı dikkate dahi almıyor.

Ayrıca çağrı merkezinden sonra web sitesinden de yerimi bildirdim hattımın çekmediğimi yazdım fakat yine bir dönüş olmadı. Turkcell in kalitesinden artık tamamen şüphe ediyorum kalite için para ödüyor ve mağdur oluyorum en kısa sürede de hattımı değiştireceğim.

Nurdan 29 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetleri'ne ilettiği sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılacak inceleme sonrası müşterimize dönüş sağlanacaktır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Nurdan14 Mayıs 2013

    Ve şikayetimin üzerinden de 1 hafta geçmesine rağmen hala dönüş olmadı. turkceli tebrik ediyorum neredeyse 1 aydır yaşadığımız sorucu koskoca turkcel bi çözüme bağlayamadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön