Turkcell Hattım Bozuldu.

Burak K. |

Hattım durduk yere gece şebeke yok dedi. Hattı ilk taktığımdan beri bir kez olsun çıkarmadım. Turkcell'i aradığımda 19 TL ücret istediler. Hatla ilgili benim hiçbir suçum olmamasına rağmen benden bu ücreti istediler. Ben sadece şunu söylüyorum saf değilim 19 TL vermektense boş yere gider başka operatöre aynı paketin benzerinden yararlanırım. Ben bunlarla uğraşmak istemiyorum o yüzden Turkcell'in bana ücretsiz sim kart vermesini istiyorum.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Aralık
  15:20

  Müşterimiz ile 03.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize hattının kullanımı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burak K.
  30 Kasım
  00:30

  Ya bot mesaj yollamayın.Sorunun sebebini arkadaşlarım söyledi.4G denemeleri yüzünden bazen bölgesel olarak bazı hatlarda şebeke kaybı yaşanabiliyormuş.Bu yüzden şebeke sorunu yaşadım şuanda hat gayet iyi çekiyor.Müşteri hizmetleri sizsiniz biz size bilgi veriyoruz nasıl iş anlamadım.

 • 28 Kasım
  11:18

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.