11 Ağustos 2015

Turkcell Hattım Bilgi Verilmeksizin Kapatıldı!

Hattım güvenlik nedeniyle 3 gündür kapalı verilen numarayı aradım TİM'e gidin dediler gittim. Kimlik doğrulaması için kimliğimin fotokopisini alıp hattın bana ait olduğuna dair dilekçe doldurtup merkeze gönderdiler. Gün içinde açılacak dediler fakat 3 gündür rezil oldum. 3 hattımı birden kapattılar kimseyi arayamıyorum. TİM'e gidiyorum işlemde diyorlar sanki klasör inceliyorlar, altı üstü bir evrak açıyorsanız açın yoksa kapatın zorla almıyoruz ya.

Böyle kötü bir müşteri hizmetleri görmedim. 532'yi arıyorum raporun eki gelmemiş diyorlar. İşlemi yapan TİM danışmanı ek gönderildi gözüküyor diyor. Şimdi bana kalkıp 532'yi arayın demeyin çünkü arayacak telefonum yok sayenizde.

Çetin 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Çetin11 Ağustos 2015

    Yalan söylüyorlar müşteri hizmetlerine mail attım bu kanaldan hizmet veremiyoruz diyorlar kendi sayfalarından şikayet ettim 10 iş günü içinde cozeceklermis hangi devirde yaşıyoruz hangi hizdasin Turkcell yazıklar olsun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön