02 Mayıs 2016

Turkcell Hattım Bayinin Yanlış İşlemi Sonucu Kapatıldı!

Babamın üzerine kayıtlı olan hattımı babamın vefatından sonra veraset ile kendi adıma almak için bayiye başvurdum. Bayi hattı devretmek yerine kapatıp benim adıma açma işlemi yapmak istemiş. Hat başka bir operatör tabanında olduğu için hattın ne tekrar açılışını yapabildiler ne de benim adıma yeniden çıkarabildiler. Hattın başka bir operatör tabanında olduğunu belirterek o operatörden çıkarabilirsiniz dediler, ancak diğer operatöre gittiğimde 1 yıl sonra havuza düşünce alabilirsiniz dediler. Şikayetimi bildirdiğimde şikayet oluşturuldu. 96 saat içerisinde size dönüş yapılacak denildi. Şikayetin oluşturulduğu günün akabinde her gün arayıp durumunu sordum her seferinde "Çözüm merkezinde çözüm aşamasında" cevabını aldım. Aciliyeti için not düşüldüğü ve birinde de mail atıldığı söylendi. 96 saatlik süre dolmuş olmasına rağmen tarafıma hala dönüş yapılmadı. Sonuç mağduriyetim hala giderilmedi.

Engin 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Engin02 Mayıs 2016

    Şikayetimi iletmekle kalmadım her gün acil notu bıraktırıp mail attırdım bugün şikayete konu bayi ile ietişime geçtim ancak Turkcell in kendilerineh henüz ulaşmadığını söylediler. 532 yi araığımda ise çözüm aşamasında deniliyor bu nasıl çözüm aşaması anlam veremedim bayiyi aramadan ya da iletişime geçmeden nasıl çözmeyi düşünüyorsunuz?

  • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön