13 Eylül 2013

Turkcell Hattım Başkasının Üzerine Gözüküyor!

Yukarıda yazmış olduğum hattın 2008'den veri kullanıcısıyım. Hattı kendi kimliğim ile teslim aldım. Bundan iki yıl önce faturalıya geçtim. Benden evraklar istediler ve o arada ne olduysa hattımın sahibinin ismi bir başkası oldu.

Ne zaman Turkcell'i arasam hattın sahibi bir başkası gözüküyor. Hat benim üstüme ama kayıt ismi bir başkası gözüküyor ve ben telefon kampanyası vs. gibi hiçbir kampanyadan faydalanamıyorum.

Bırakın artık onu da istemiyorum ama şu yanlışınızı düzeltin artık. TİM'e gidip kimlik fotokopimi tekrar verdim ama sonuç çıkmadı. Ya bu yanlışı en kısa zamanda düzeltin ya da bir daha Turkcell'in adını bile duymak istemiyorum. Gereğinin yapılması dileğiyle...

İrfan 1.235 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizi 23.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • İrfan16 Eylül 2013

    bu kadar basit bir cevap olamaz. bana çözümle gelin

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected].com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön