26 Ağustos 2013

Turkcell Hattım Aramalara Kapandı!

1.5-2 ay önce Erpa İletişim'den 2 yeni Turkcell hat aldım.Yanımda elektrik faturası vb. belge olmadığından bir gün sonra getireceğim söyledim. Sonrasında işlerimin yoğunluğundan bu belgeyi götürmeyi unuttum. 12.08 tarihinde evrak eksikliğinden ötürü telefonum giden aramalara kapatıldı ardından da gelen aramalara kapatıldı.

Bu süreç zarfında Ankara'da olmadığımdan 18.09'a kadar beklemek zorunda kaldım, 19.09'da eksik olan belgelerimi tamamladım.Hala beklemekteyim.8-9 kez müşteri hizmetlerini aradım, 2 kez Erpa'ya gittim ve 2 kez Erpa ile telefonla konuyla ilgili yardım istedim.24 saat, 48 saat içerisinde düzelecek gibi yerine gelmeyen sözlerle oyalandım.6 gün gündür bekliyorum ve sabrım kalmadı.

Oğuzhan 63 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan16 Şubat 2017

    Hala bir cevap beklemekteyim...

  • Oğuzhan27 Ağustos 2013

    Bugün 8 gün oldu hala nasıl bir inceleme yapılmakta anlamakta güçlük çekiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön