Turkcell Hattım Açılmadı.

Melike Nurdan M. |

Ben hattımı iki buçuk ay önce aldım. Yirmi gün öncesinde evraklarımın tam olmamasından dolayı hattımın kapanacağı mesajı aldım. Hattı aldığım yere gittiğimde adam evraklarımın göndereceği tarihte bir sorun olduğunu ondan sonra da evrakların unutulduğunu söyledi. Evrakları gönderdi ve göndermesinin üzerinden 5 gün geçti hattım hala açılmadı.

Adamı tekrardan aradığımda ise bana gönderdiğini fakat sistemde sorun olduğunu söyledi. Normalde 3 gün içinde açılması gerektiğini fakat sistemde sorun olduğu için henüz halledilemedi dedi. Ne kadar doğru bilemiyorum ama ben bir bayanım ve bir öğrenciyim. Geç saatlerde evime gidiyorum ve yollarda mağdur oluyorum. Bu duruma bir çare bulunmasını istiyorum.

Etiketler :

Abonelik Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  15:08

  3073712 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 25 Şubat
  12:46

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.