Turkcell Hattım Açılana Kadar Almak İstediğim Cihaz Zamlandı!

Emin Furkan Ç. |

19.02.2015 tarihinde Huawei g7 modelini almak için 0555****** numaralı hattımı Vodafone'dan Turkcell'e taşıdım. Hattınız açılmadan cihazı teslim edemeyiz dediler Turkcell bayisinde bende tamam dedim fakat numara taşıma işlemim 22.02.2015 gerçekleşti o gün gittiğimde cihaza zam geldiğini söylediler. Bende zamsız olarak işlem yapılmasını istedim çünkü o cihazı almak için ben hattımı taşıdım. Diğer operatörüme erken hattımı kapattığım için zaten cayma bedeli ödedim. Birde şimdi zamlı telefon alacağım lütfen mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  10:14

  Müşterimiz ile 25.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize cihaz kampanyaları hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emin Furkan Ç.
  23 Şubat
  16:16

  Turkcell kendi web sitesine yaptığım şikayette şu cevabı verdiler. Değerli Müşterimiz, Turkcell, tarife ve kampanyaların içeriğini, ücretini değiştirme hakkını saklı tutar. Cihaz kampanyası kontratınızın aktifleneceği tarihte geçerli olan güncel kampanya ücreti üzerinden işlem yapılabildiğini belirtir, farklı bir ücret üzerinden işlem yapılamadığını iletirim.
  Yani ben boşu boşuna hat taşımaz boşuna ekstra cayma bedeli ödemiş oldum. Çok teşekkürler Turkcell

 • 23 Şubat
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.