17 Temmuz 2013

Turkcell Hattım 40 Gündür Aktive Edilmedi!

40 gün önce Turkcell müşteri temsilcisi olduğunu söyleyen O. F. isimli şahıs geldi ve kızıma bir hat sattı ve sözleşme imzalattı. Aradan 1 ay geçti ve hat açılmadı. O. F. telefonlarıma ve SMS'lerime cevap vermedi. Turkcell'i aradığımda "inceleyip dönelim" denildi.

Her gün aramama rağmen kimse bilgilendirme yapmadı. Israrla aradıktan sonra hattın 1 gün sonra açılacağı söylendi. Bunun üzerine tüm yatırımlarımı bu hat üzerine yaptım ancak hat açılmadı ve maddi manevi çok mağdur oldum.Hiçbir yetkili ile görüştürülmedim ve hakkımı Tüketici Mahkemesi'nde aramaya karar verdim. 20 yıla yakın Turkcell kullanıcısıyım, çok yazık.

Fatma 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön