22 Ocak 2014

Turkcell Hattı Üzerime Alırken Yüksek Ücret İstiyor.

1998 yılından beri Turkcell faturalı hat abonesiyim. Ancak hat benim üzerime kayıtlı değil. Hattı üzerime kayıt ettirebilmek için 55 lira gibi bir ücret isteniyor. Şu anda ücretsiz olarak faturalı bir hat alabilecekken böyle bir parayı ödemenin hiçbir anlamı yok. İşin ilginci kardeşim benden birkaç ay önce hattı üstüne ücretsiz aldı. Bizi böyle mağdur edip Turkcell'den soğutmak yerine işlerimizin daha hakkaniyetli yürütülmesi önce Turkcell'in yararına olur! Özellikle benim gibi sadık müşterileri için!

Kayhan 129 Okunma

Cevaplar

  • Kayhan24 Ocak 2014

    İki kere bugün arandığım doğrudur. Ancak her iki aramada da telefon sadece 2 defa çaldı ve ben açmaya fırsat bulamadan telefon kapandı. Bu yüzden aramalarınızda karşı tarafa telefonu açması için daha fazla süre verilmesi gerekiyor.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizi 24.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön