Turkcell Hattı Taşıdım Diye Ceza Kesti!

Deniz B. |

Hattımdan memnun kalmadığım için ( Fahiş rakamları yüzünden) başka operatöre taşıdım bu yüzden yine fahiş rakamlı ceza kesmiş zaten hak etmediğiniz rakamla hizmet aldım hizmet aldığım sürede ödemelerimi aksatmadan ödedim kesilen cezanın iptal edilmesini istiyorum hak etmiyorsunuz bu parayı iletişimi bu kadar pahalı yapan sizlersiniz.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Deniz B.
  09 Ekim
  14:20

  Parayı ödedim fakat peşindeyim alınan parayı geri ödeyene kadar şikayetimden vazgeçmiyorum

 • Deniz B.
  08 Temmuz
  08:17

  İşte böyle firmalar yüzünden biz iletişimi en pahalı kullanıyoruz hem pahalı hemde zorba zorla haraç almayıda sözleşmeye bağlamışlar adıda tahahüt etmiştiniz 1 yıl kalmayı oluyor.

 • 01 Temmuz
  16:56

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 01 Temmuz
  16:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.