Turkcell Hattı Çekmiyor!

Ali Y. |

Turkcell yollara çıkıp çekim gücü reklamı yapıyor. Bu reklamlara bu kadar para harcayacağınıza daha az reklam yapsanız da Erzincan'ın Çubuklu Köyünde çekmeyen şebekenizle ilgilenseniz. Size yıllardır aynı şikayette bulunuyoruz. Telefonlarımız çekmiyor orada diye ama yıllardır hep yatırım planları içine dahil edilecek diye oyalıyorsunuz. Yeter artık ben aileme ulaşamıyorum ve ulaşsam da 2 kelime konuşuyoruz ya sesim gitmiyor ya da kesiliyor konuşmamız. Boşuna para ödüyoruz size. Lütfen artık ilgilenin şebekenizle o köyde şebekeniz yok. şebeke kurulması gerekiyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Y.
  15 Eylül
  19:19

  İLETTİK AMA ARADAN 1 HAFTA GECTİ HAYLA DÖNÜŞ YAPILCAK YİNE BİLDİĞİMİZ CEVAPLARI VERCEKLER YOK YATIRIM PLANLARINA DAHİL EDİLCEK YOK BİLMEM NEY
  HEP HİKAYE

 • 04 Eylül
  10:16

  Müşterimizin şebeke probleminizi inceleyebilmemiz için talebinizi http://www.turkcell.com.tr/site/tr/bizeulasin/Sayfalar/turkcellhizmet/turkcellhizmet.aspx adresinden iletebilir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,
  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş