29 Ocak 2014

Turkcell Hatta Para Yükleme İşleminde Sorun Çıktı!

Bu numara benim değil. Komşumuzun cep numarasıdır. Kendisine yardımcı olmak amacıyla enpara mobil bankacılık hesabımdan bu numaraya 20 TL para yükledim (29.01.2014 saat 13:00 dolaylarında) Ne hikmetse bu işlem enpara'da gerçekleşmiş gözükürken telefona para yüklenmedi. Enpara'yı iki kez aradım. İptal için kayıt açtırdım ama Turkcell'de işlem gerçekleşmiş görünüyormuş. Bu yüzden iptal edemediler.

Sizin 0532 532 00 00 müşteri hizmetleri numarasını aradım. Turkcell'li olmak için falan diyor otomat. Bu hatta yüz lira yükleseniz de öfkem geçmeyecek. O kadar işim gücüm arasında ihtiyacı olan komşumuza yardım edelim dedik borçlu çıktık. Yazık sizin gibi şirkete!

Ali 439 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 30.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön