30 Ekim 2015

Turkcell Hatla İlgili Sürekli Borç Çıkarıyorlar!!

Babamın Turkcell hattı vardı. Haziran 2015 babamı kaybettim. Hattını tamamen kapatmak için ölüm belgesi ve dilekçe ile şikayet var aracılığınızla ile 15. 7,2015 tarihinde Turkcell genel müdürlüğüne başvurdum ve Turkcell genel müdürlüğünden dilekçeme istinaden borçların dondurulduğunu ve silindiğini söylediler, fakat şimdi geçen gün silindi, dedikleri borç 950 TL'den 1.800 TL'ye çıkartılmış, yani babamın hattı ile hiçbir işlem yapılmamış ve borç katlanmış, bu hukuksuzca bir şekilde genel müdürlüğün telefon kayıtlarında bana borcun silindiğini söyleyip, borcu nasıl iki katına çıkarabiliyorlar!

Uğur 55 Okunma

Cevaplar

 • Uğur20 Kasım 2015

  Sonunda Turkcell le ilgili sorunum tamamen çözüldü teşekkürler şikayet var yetkilileri

 • Turkcell Temsilcisi20 Kasım 2015

  Müşterimiz ile 20.11.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Vefat durumunda fatura düzenlenmesi konusunda bilgi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Uğur12 Kasım 2015

  Öncelikle selamlar haziran ayında kaybettiğim babam için üzerine kayıtlı Turkcell hattını kapatmak için sizin aracılığınızla yaptığım görüşmeler neticesinde henüz Turkcell tarafından sorunum çözüme kavuşmamıştır babama ait cihazı telefonu teslim etmem halinde borçların ve kampanyaların sonlandırılacağı 15.07.2015 tarihinde türkcell yetkililerince tarafıma söylendi ve borcuda geçen üç ay zarfında 950 TL'den 1850 TL'ye çıkardılar ben bu hukuksuzca davranıştan dolayı sizin aracılığınızla sorunum çözüme kavuşmassa haklarımı yasal yoldan aramak istiyorum saygılarımla UĞUR TAZEGÜL

 • Uğur09 Kasım 2015

  İki kez şikayet var aracılığıyla müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmelerden herhangi bir sonuç alamadım sorunum henüz çözülmedi Turkcell müşteri hizmetlerinden kesinlikle mennun değilim ve şikayetçiyim saygılarımla

 • Turkcell Temsilcisi30 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön