23 Şubat 2015

Turkcell Hatla Birlikte Aldığım Telefonu İade Almıyor.

Bahsi geçen 533777**** no.lu hattımı Turkcell 21.02.2015 tarihinde taşıdım. Hattımın tarifesi ile birlikte ücretin hattıma yansıyabileceği görüntülü konuşma yapabileceğim bir telefon istedim. Onlarda bana LG G3 d723 önerdiler. Bende kabul ettim ve sözleşme imzaladım. Fakat bir sonraki gün telefonun görüntülü konuşma özelliği (3G) olmadığını öğrendim ve pazartesi günü iade etmek istediğimi söyledim.

Fakat sözleşme yaptıklarını iade alamayacaklarını söylüyorlar. Yardımlarınızı bekliyorum.
Telefonu ve hattı aldığım Turkcell bayi: (0332) 710 2***.

Fatih 95 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 25.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön