25 Ekim 2016

Turkcell Hatanın Acilen Çözülmesini İstiyorum!

20 Ekim'de, Turkcell müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede gnç süper pakete geçiş yapmak istediğimi mümkün olup olmadığını sordum. İlgili temsilci mümkün olduğunu mevcut sözleşmemin iptal edilip gnç süper paket için yeni sözleşme yapılacağını belirtip benden teyit istedi. Fakat sistem yeni abone olduğum ve 1 ay dolmadığı için işlemi onaylamadı. Daha sonra temsilci tekrar mevcut tarifem için sözleşmemi yeniledi ve fatura kesim tarihinde ararsam geçiş yapabileceğimi belirtti.

24 Ekim fatura kesim tarihimde aradığımda ise ''ayın 20'sinde sözleşmeniz yenilenmiş bu yüzden 1 ay beklemek zorundasınız'' dendi. Her ne kadar bana böyle bir bilgilendirme yapılmadı. Fatura kesim tarihinde geçiş yapabilirsin diye söylendi desemde sonuç alamadım. Görüştüğüm temsilci bana ''arkadaşımızın hatası sözleşmenizi iptal etmemesi gerekirdi kusura bakmayın'' dedi. Hatanın acilen çözülmesini istiyorum.

Recep 133 Okunma

Cevaplar

 • Recep 26 Ekim 2016

  Çözüm sağlanmıştır.

 • Recep 26 Ekim 2016

  Bu kadar hızlı bir çözüm olacağını açıkçası beklemiyordum. Fazlasıyla müşteri odaklı yaklaşımlarından dolayı Turkcell ekibini tebrik ederim.

 • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön