13 Aralık 2014

Turkcell Hatalı Satış Yapıyor.

Samsun Telemarket Turkcell bayiniz hatalı satış yapıyor, bir de milleti arayıp tehdit ediyor. Yapmış olduğu hatayı temizlesinler. Biz kimseden zorla telefon almadık, zorla kampanyaya girmedik. Bu kadar terbiyesi bir bayi yok. İstiklal caddesinde olan bayi ve herkes şikayetçi bu bayiden. Kimse ilgilenmez, kamera kayıtlarına bakın müfettiş yollayın bence. S**diye bir müdür yardımcısı varmış gece gelip de mekanımıza laf söylüyor.

Emrah 1.703 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Aralık 2014

    Müşterimizi 17.12.2014-18.12.2014 tarihlerinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön