17 Ocak 2014

Turkcell Hatalı İnternet Paketi Tanımlamış!

31 Aralık 2013 günü 120 MB'lık Yurt dışı internet paketi almak istedim. İpad üzerinden, ilk denemem başarısızlıkla sonuçlandı. 2. Denemem de ise başarılı oldu diye uyarı geldi. Yurt dışından döndükten sonra gördüm ki internet paketi 2 kere tanımlanmış. 79 x 2 = 178 lira olarak faturama yansıtılmış.

4 Ocak günü Turkcell müşteri temsilcisine yaşadığım sorunu belirttiğimde, (ses kaydı mevcuttur) sene içerisinde bir kere paket iptali olabileceğini, kullanılmamış olan 120 MB'lık 2.paketi iptal ettiğini ve tutarın güncel faturamdan düşeceğini söyledi. Onayladık. Aradan geçen 10 günlük süre zarfında hiç bir değişiklik olmadı.Tutarın iptalini istiyorum.

Berker 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 20.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yurtdışı İnternet Paketinin Ücreti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön