02 Ekim 2014

Turkcell Hatalı Fatura!

Bir süre önce 5355545*** no'lu hattımı Turkcell'den başka bir operatöre geçirmek için başvurdum, ardından 99,00 tl civarı tutarda bir fatura geldi, gelen tutara itiraz ettiğimde ise bana bu tutarın 30 dk' sının görüşme ücreti olduğu kalan yaklaşık 70 tl'lik kısmın ise taahhüt bedeli olduğu söylendi. Onlara hattımın on yıllık bir hat olduğu ve hiçbir taahhütümün olduğunu belirterek itiraz ettim ve detaylı döküm istedim. Detaylı döküm bana gönderilmediği halde Turkcell'den hakkımda icra başlatılacağına dair mesaj aldım. Söz konusu faturanın acilen tarafıma iletilmesini istiyorum ve Turkcell'den bu usulsüz bedelin misli ile iadesini almak için her türlü yasal girişimde bulunacağımı da belirtirim.

Fikret 213 Okunma

Cevaplar

 • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Fikret09 Ekim 2014

  Çözüm bulmak yerine müşteriyi oyalamayı tercih ediyorlar...

 • Fikret09 Ekim 2014

  Turkcellden tarafıma bu ücretlerin neye istinaden kesildiğini gösteren bir fatura istedim ama dalga geçer gibi tarafıma görüşme detayları gönderilmiş ben kiminle kaç saniye görüştüğümü değil bu faturada nelerin ücretlendirildiğini görmek istiyorum... Acilen söz konusu faturayı istiyorum...

 • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön