31 Ağustos 2013

Turkcell Hatalı Bilgilendirme Yaptı!

Turkcell vınn kullanıcısıyım. Ağustos ayı içinde vınn hattımın Fixmobi adındaki bir servise üye olduğu ve haftalık 10 TL ücretle faturalandırılacağı mesajını aldım. Turkcell müşteri hizmetlerini aradım ve telefondaki arkadaş bu üyeliği iptal edebileceklerini söyledi. Onayın ardından iptal işleminin yapıldığını söyledi.

Bu aya ait faturam geldiğinde 30 TL ilave ücret yansıdığını gördüm ve müşteri hizmetlerini aradım. Bu seferki arkadaş iptal işleminin kendileri tarafından yapılamayacağını söyleyip bir müşteri hizmetleri numarası verdi ve aramamı söyledi. Orayı arayıp tekrar iptal yaptırdım ancak bir 10 TL'nin daha faturama yansıdığını öğrendim. Turkcell'in hatası yüzünden 40 TL fazla fatura ödedim. İadesini istiyorum.

Yücel 34 Okunma

Cevaplar

  • Yücel12 Eylül 2013

    yapılan görüşmede özel servis ile görüşülüp tarafıma dönüleceği söylendi ancak arayan olmadı. Turkcell kendinden kaynaklanan sorunu kabul etmiyor ve gerekli alakayıda göstermiyor. Taahhüdüm biter bitmez hattımı kapatacağım..

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 11.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize özel ücretli servisler hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön