25 Mart 2013

Turkcell Hatalı Bilgilendirme Yapıldı!

Hattımı taşımak üzere gittiğim Turkcell İletişim Merkezi ilgilisi 500 dk. her yöne paketinin fiyatının 25 TL olduğu bilgisini verdi. Hattımın bu pakete geçirilerek taşınması konusunda onay verdim.

24.03 tarihinde taşıma işlemi tamamlandı. Fakat tarifemi kontrol ettiğim de 250 dk. her yöne 250 dk Turkcell hatları ile konuşmayı içeren Karma pakete geçirildiğimi fark ettim. Müşteri hizmetlerini aynı gün içerisinde arayarak düzeltilmesini talep ettim. Aldığım bilgiye göre Karma paketin ücreti 25 TL iken benim geçmem tarifenin ise 29 TL olduğunu öğrendim. Yani iletişim merkezi ücret konusunda da hatalı bilgi vermişti.

Ücret farkını kabul etmeme rağmen gerekli düzeltme yapılmadı mağdur edildim.

Arif 16 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimiz ile 27.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi ve faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön