18 Kasım 2014

Turkcell Hatalı Akıllı Yurtdışı Paketi Tanımlama...

Mısırda 14 kasımda 49 TL karşılığında akılı yurt dışı paketi satın aldım son kullanma tarihi 14 Kasım olarak tanımlandı 12 Kasım tarihinde Türkiye ile yaptığım bir görüşmede ikinci bir paket tanımlandı, bu paketten 18 dakikalık görüşmem kaldı 14 Kasımda Türkiye’ye geri dönüş yaptım 16 kasım tarihinde Gürcistan’da iken paketimin devam ettiğini düşünerek gelen arama cevapladım. Fakat hattıma yeni bir yurt dışı paketi tanımlandı.

Cemil 327 Okunma

Cevaplar

 • Cemil24 Kasım 2014

  Bu konu ile ilgili olarak turkcell tarafından aranmadım ve bilgilendirilmedim

 • Turkcell Temsilcisi24 Kasım 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cemil20 Kasım 2014

  12 Kasımda otomatik olarak yenilenen akıllı yurtdışı paketimin son kullanma tarihinin 14 kasım olması ve bunun dogru olduğunu savy-unmasnız ne kadar normal olabilir ki

 • Turkcell Temsilcisi18 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön