Turkcell Hatalı Akıllı Yurtdışı Paketi Tanımlama...

Cemil D. |

Mısırda 14 kasımda 49 TL karşılığında akılı yurt dışı paketi satın aldım son kullanma tarihi 14 Kasım olarak tanımlandı 12 Kasım tarihinde Türkiye ile yaptığım bir görüşmede ikinci bir paket tanımlandı, bu paketten 18 dakikalık görüşmem kaldı 14 Kasımda Türkiye’ye geri dönüş yaptım 16 kasım tarihinde Gürcistan’da iken paketimin devam ettiğini düşünerek gelen arama cevapladım. Fakat hattıma yeni bir yurt dışı paketi tanımlandı.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Başvuru Yurtdışı Görüşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemil D.
  24 Kasım
  11:41

  Bu konu ile ilgili olarak turkcell tarafından aranmadım ve bilgilendirilmedim

 • 24 Kasım
  11:38

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.11.2014 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cemil D.
  20 Kasım
  09:40

  12 Kasımda otomatik olarak yenilenen akıllı yurtdışı paketimin son kullanma tarihinin 14 kasım olması ve bunun dogru olduğunu savy-unmasnız ne kadar normal olabilir ki

 • 18 Kasım
  11:29

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.