01 Şubat 2016

Turkcell Hat Ücretleri!

Turkcell'den almış olduğum hattımı 1,5 yıl süredir kullanıyorum daha önce de faturamı ödemeyi unutmuş olup hattım kapanmıştı fakat herhangi bir hat açma ücreti alınmamıştı ve bugünde aynı şekilde ödemeyi unutmuş olup hattım kapandığında ödemeyi sağladığımda güncel fatura limiti 75,27 TL'ye ulaşmış hat açma ücreti olarak 8 TL kesmişler, iadesini istedim yapmadılar ve internet aşımı ile ilgili 5 TL kesmişler ve herhangi bir internet aşımı sağlanmadığı halde internet paketi bittiğinde hemen tekrardan 4 GB olarak paket aldım ama internet aşımınız var diyorlar bu nasıl oluyor? İnternet aşımı yapmadım ve müşteri temsilcisi güya aştın şu şu saatte diyor size mi inanacağım kendi kullandığım paketime?

Seda 153 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 03.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize güncel faturası hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön