29 Nisan 2013

Turkcell Hat Taşıyana Yapılan Haksızlık!

Fatura tarihimden 1 hafta sonra hattımı farklı bir operatöre taşıyarak değiştirdim. Bu durumun akabinde Turkcell'den tarafıma "Hattınızın kapandığı tarihten bu güne kadar görüşme tutarlarınız hesaplanarak faturanız tarafınıza gönderilecektir." şeklinde sms gönderildi.

Aylık paket ücretim 49 TL olmasına rağmen bana gelen " bir haftalık (!)" ve kullanım karşılığı bedel olarak gelen fatura 50,39 TL. Sizce bu nedir?Bu etik midir?Doğru mudur?Gider ayak yapılan doğru mudur?

Emrah 65 Okunma

Cevaplar

 • Emrah 08 Mayıs 2013

  Ben sizi aramayacağım! Sizi dava edeceğim! Ben değil siz uğraşacaksınız...

 • Emrah 05 Mayıs 2013

  Adamı tam cuma namazı vaktinde ararsanız ulaşamazsınız tabiki... Buna dikkat etmeyen bir kurumun ne hakkaniyetinden ve adaletinden bahsedemememiz gayet normal...

 • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizi 03.05.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön