17 Eylül 2013

Turkcell Hat Taşımama İzin Vermiyor!

0531981*** numaralı hattı arkadaşımdan aldım ve bir süre kullandıktan sonra kendi üzerime aldım hattı fakat şu anda hattımı başka bir operatöre taşımak istiyorum Turkcell buna izin vermiyor. Söylentiye göre kasım 2014'e kadar hat taşıma işlemi yapamıyor muşum. Arkadaşımla aynı zamanda yaptık bu işi arkadaşımda başkasının kullandığı hattı kendi üzerine aldı oda Turkcell'di ama arkadaşım taşıma işlemi yaptı şu an başka bir operatörde kullanıyor hattını. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Emin 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizi 23.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön