02 Kasım 2016

Turkcell Hat Taşımada Sorumsuzluk!

Yaklaşık 1,5 ay önce taşıdığım hattım 5 gündür kapatıldı. Gerekçeleri olan eksik evrak, kendilerine mail olarak 1,5 ay önce gönderilmişti. Dosyama eklemeyi unuttukları evrak yüzünden 5 gündür mağdurum. Bu sorumsuzlukla bu işletmelerin nasıl hala Turkcell bayisi olabildiklerini anlamıyorum.
Gerekçeleri olmamalarına rağmen biraz daha kibar ve saygılı olsalar bir nebze oluruna bırakabilirim. Ancak böyle yaptıkları yanlışı kabul etmiyormuş tavırları insanı daha da üzüyor.

Emıne 537 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön