21 Şubat 2015

Turkcell Hat Taşıma Ücreti!

Turkcell'in fatura fiyatları fazla olduğu için Avea' ya geçiş yapmak için başvurdum. Ancak Sevgili Turkcell fatura kesim tarihime geleceği için 54 liralık tarifesini kullanmak zorunda bırakıyor. Yani Turkcell'e kullanmadığım 28-29 günlük fatura ödüyorum.

Bir de sözde bizi bilgilendirme için arayan müşteri temsilcisi de seve seve ödeyeceksin tarzında konuşması hiç ama hiç yakışmıyor.

Ceyhun 91 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2015

    Müşterimiz ile 26.02.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize fatura detayı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Şubat 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön