29 Eylül 2015

Turkcell Hat Taşıma Talebim Bir Aydır Yapılamıyor.

1 Aydır A***'ya geçmek için uğraşıyorum. Hattım benim üstüme fakat genç Turkcell arkadaşımın üzerine diye hat onun üzerine gözüktüğünü söylüyorsunuz. Numara taşıma işlemini o arkadaşımla beraber 2 farklı A**** bayiinden yaptık ama sonuç aynı. Kimlik No. uyuşmuyor diye mesaj geliyor A****'dan. Operatörünüz tarafından reddedildi diyor. Benim hattım gerçekten kimin üstüne acaba! Resmen Turkcell'den kurtulmak istiyorum. Fiyatlarınız o kadar uçuk ki yıllardır müşteriniz olduğum halde yaptığınız tek şey 100 SMS hediye. Kullanan varsa tabi bu devirde.

Burak 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2015

    Müşterimiz ile 01.10.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön