15 Mayıs 2013

Turkcell Hat Taşıma İşleminden Sonra Kabarık Fatura!

Bundan bir kaç ay önce Turkcell hattımı Avea'ya taşıdım. En son faturamı ödemiştim. Sonrasında hiç bir mesaj, email, telefon ya da posta yoluyla bildiri yapılmaksızın taşıma işleminden kalan bir fatura bedeline faizi ve avukatlık ücreti vs eklenerek yasal işlem başlatılmış, annemin telefonuna mesaj yollanmış. Böyle adaletsiz bir uygulama olabilir mi?

Aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi bana borcunuzu takip etmek zorundasınız diyor. Turkcell'de borcumu bana bildirmek zorunda.. En azından yasal işlem başlatılmadan önce bildirim yapmak zorunda. Hiç bir tebligat gelmedi.

En azından yasal işlem başlatılmadan bir bildirim yapılmak zorunda değilmi?
Tüketici Hakları Mahkemesine başvuracağım.

Özgül 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön