Turkcell Hat Taşıma İşlemi Sorunu!

Mustafa Ö. |

Daha önce Vodafone'dan Turkcell'e hattımı taşımıştım. Turkcell iletişim merkezi bu taşımayı 20 gün sonra yaptı. Bende taşıma çok uzun sürdüğü için taşıma yapılmayacak diye Vodafone'a devam ettim. 20 gün sonra "taşıma işleminiz gerçekleşti" diye bir mesaj aldım. Bu arada şehir dışında olduğumdan sim kart yanımda değildi ve 20 TL'ye yeni sim kart aldım.

Taşıma işlemi gerçekleşince tekrar Vodafone'a taşıma talebinde bulundum. Bu süre zarfında çıkan 19 TL faturayı da Turkcell'e ödedim. Şimdi bana tekrar 35 TL daha bir fatura çıkardılar, hem mağdur edip hem de utanmadan bu kadar para istiyorlar. Özrü kabahatinden beter bir firma. Birde güya Türkiye'nin en büyük operatörü.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Nisan
  14:02

  Müşterimiz ile 17.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.


  Müşterimize 25.03.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Nisan
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.