01 Temmuz 2015

Turkcell Hat Taşıma İptal Talebim Yerine Getirilmiyor.

Dün yaptığım V***'dan Turkcell'e hattımı taşıma başvurumu, bugün iptal etmek için başvuru yapıyorum. Sebebi V***'da taahhüt süremin ayın 15'inde dolacak olması ancak Turkcell bayisi telefonda ileri geri konuşarak iptal işleminin söz konusu olmadığını belirtiyor. Üstüne kabaca bir üslupla azarlıyor. Daha hattımı taşımadan soğudum bile bu operatörden.

Sami 94 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 02.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma süreci hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön