01 Şubat 2016

Turkcell Hat Taşıma...

Vod********dan yaklaşık 4 gün öncesinden hat taşıma işlemi için Turkcell bayisine gidip 3 hattımı taşımak istediğimi belirttim, onlarda hallettiler 3.gün mesaj geldi 31 Ocak 2016 saat 09:08' de geçiş tamamlanacak sim kartınızı takın olarak fakat 11:42 olmasına rağmen halen geçiş tamamlanmamış, bu ne kadar ucuz ve basit bir organizasyon anlayışıdır. kaliteli bir operatör olduğunuz için geçiş yapmıştım fakat fikrim değişti...

Müjdat 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 01.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Numara taşıma işlemleri gerçekleşmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön