02 Mayıs 2013

Turkcell Hat Taşıdığım Halde Fatura Geldi!

Turkcell abonesiydim hattımı başka operatöre taşırken tüm borçları ödedim doğal olarak ama hala turkcell taahhütlü vınn kullanmaktaydım. sözleşme bitince iptalini istedim gittim borçlarını ödedim ama ertesi gün telefon geldi sınırsız hat teklifi için tamam dedim 3 gün 5 gün sonra aradılar eski telefon hattınızdan 0, 50 borç 1. 68 tl olmuş ondan açılmıyor hat tamam o zaman madem açılmadı hazır borcu ödenmişken kapansın dilekçem devam ediyor nasılsa dedim ama ne dilekçemi kabul ettiler ne de Turkcell e ait internet kullandım ama hasta yatağımdan yeni kalktım mailimi açtım 14. 50 tl vınn faturası ödemezsem 29 una kadar 70 tl. bunun manası nedir? Verilmeyen bir hizmete fatura?

Orhan 51 Okunma

Cevaplar

  • Orhan20 Ekim 2016

    3 operatöre mecbur kaldığımız sürece bu hep böyle devam edecek ve biz bu 3 operatör arasında dönüp duracağız. İşin ilginç tarafı da bu firmalar sözde kurumsal tavırlarla müşteriye her türlü şikayet için yardım ediyormuş gibi yukarıdaki yazıları yazacaklar ama sonuç itibariyle çözüm yok. Sikayetvar.com sitesinin ilgisinin yarısını gösterseler zaten kimse mağdur olmaz. Ama bu şikayetin böyle bir sitenin arşivinde çözüme kavuşanlar bölümünde yer almasını istemem.

  • Orhan03 Temmuz 2013

    sadece heryerde baz istasyonu var diye turkcell hattı kulanan abonelere acıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Müşterimize Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 02.05.2013 tarihinde ücretlendirmesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön