26 Ocak 2015

Turkcell Hat Meşgul İse Kontör Kesiyor.

Bu hat ile arama yaptığımız zaman karşı taraf meşgul ise, bizim hattımızdan kontör kesiyor. Bizi bir hat meşgule atar ise gene kontör kesiyor. Kısacası arama yaptığımızda karşı taraf telefonu açsın veya açmasın bizim hattımızdan kontör kesiyor. Özellikle diğer hattını her aramasında, diğer telefonu açsın veya açmasın hemen kontör kesiyor.

Yunus 92 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 28.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Sekreter Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön