24 Haziran 2014

Turkcell Hat Kullanıma Açılmadı!

Bana Turkcell bayisinde hattı satmak için bir saat içinde açılacak dediler, bunu söylediklerinde cuma saat 3 civarıydı. Bir kaç saat içinde açılmayınca Turkcell müşteri hizmetlerini aradım 48 saat içinde dediler, 48 saat dolunca yine aradım hafta sonu olduğu için daha geç açılır dediler. Bugün artık 5 gün oldu yine de hala açılmadı, bir çok konuda zorluk yaşadım ve işlerim aksadı, eğer mümkünse tazminat davası bile açmayı düşünüyorum.

Yusuf 366 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimizi 25.06.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yusuf24 Haziran 2014

    hiç yardımcı olmadınız size teşekkür etmişim gibi bir cevap yazmışsınız. bundan beni ciddiye almadığınızı anlıyorum ama yol açtığınız sorunların büyük olduğunu söylemek isterim. yarın gidip hattınızı iade etmek istiyorum para mı geri almam mümkün mü ? yoksa yine 48 saat beklemem mi gerekecek ?

  • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön